fbpx

Máte problémy s ostrohou, plantárnou fasciitídou, alebo si ťažko zháňate obuv kvôli haluxom? Radi by sme vás v našom zariadení zdravo obuli. Obuv Peter Legwood je upraviteľná na mieru. Jej benefity sú neskutočné! Nebojíme sa povedať, že 99% našich pacientov našlo pomoc a úľavu od bolesti práve vďaka obuvi a vložkám Peter Legwood.

Ich jedinečnosť je založená na patentovanom systéme AEQUOS, ktorý vznikol na základe dlhodobého výskumu chodidla a jeho pohybov. Pôsobením na tlakové body a správnym naklonením dodáva chodidlu väčšiu stabilitu, čím pomáha zlepšiť rovnováhu a výrazne znižuje námahu pohybového aparátu. Chodidlo v optimálnej pozícii umožňuje kĺbom správne postavenie a ich lineárny pohyb vždy v osi. Pomáha tým výrazne znižovať riziko skrátenia a preťaženia svalov a následne opotrebovanie kĺbov nôh a chrbtice. Jej nosenie znižuje zaťaženie dolných končatín a tým pomáha oi. správnemu pohybu panvy.

Druhou najčastejšou príčinou pracovnej neschopnosti (PN) sú choroby svalovej a kostrovej sústavy (18%). V celkovom objeme dní v rámci PN sa choroby svalovej a kostrovej sústavy umiestňujú na prvom mieste, napr. V roku 2011 ich podiel predstavoval 28,4%, čo je dlhodobo najvyšší výsledok. Tieto choroby sa vyznačujú pomerne dlhou časovou jednotkou liečby, ktorá v roku 2011 predstavovala 69,1 dňa. Priemerná dĺžka trvania PN pri chorobách svalovej a kostrovej sústavy sa neustále zvyšuje. Oproti roku 1980 je tento rozdiel viac ako trojnásobný! Áno, môže za to aj sedavý spôsob zamestnania, vysoké pracovné nároky, vysoká miera stresu atď.

Tak prečo si neuľaviť?

  • Obuv je vhodná na celodenné nosenie. Jej kvalitu oceňujú ľudia, ktorí väčšinu dňa trávia na nohách (zdravotnícký personál, učitelia, zamestnanci pohostinstva, atp.), športovci, tehotné ženy, deti i seniori.
  • Túto obuv vyvinul taliansky fyzioterapeut, ktorý ju testoval na športovcoch v rámci kompenzácie po-tréningového, ale aj po-zápasového preťaženia. Nosili ju po celý zvyšok dňa a výsledky boli fascinujúce… Preto ju chceme ponúknuť aj Vám, aby ste sa aj Vy mali dobre.
  • Nespornou výhodou tejto obuvi je to, že využíva antibakteriálny, neabsorpčný a vysoko-odolný materiál, ktorý zaručuje zachovanie sviežich farieb po dlhu dobu, Ekologicky založení ľudia zase ocenia, že patria medzi eco-friendly produkty ktoré nezaťažujú životné prostredie.

Príďte a vyskúšajte!