fbpx

V dobe, keď má čoraz viac ľudí problém s chrbticou, my Vám ponúkame SM systém ako veľmi vhodnú možnosť zníženia, alebo úplného potlačenia bolestivosti chrbtice. SM systém je veľmi obľúbená a populárna technika cvičenia na ovplyvnenie bolestí, posilnenie svalstva chrbta, natiahnuie skrátených svalov a v konečnom dôsledku zlepšenie držania tela. Sú dôkazy o spätnom zasunutí sa platničky po jej vytlačení z medzistavcového priestoru.

SM systém je veľmi obľúbená a populárna technika cvičenia na ovplyvnenie bolestí chrbtice, posilnenie svalstva, natiahnutie skrátených svalov a v konečnom dôsledku zlepšenie držania tela. Je to technika rozšírená v celej Európe. Princípom je prinútiť svalstvo k správnej spolupráci a tým ho efektívne aktivovať. Dosiahneme to cvičením so špeciálnymi elastickými expandermi, ktore si klient na cvičenie zapožičia v zariadení Kphysio.

Na skupinovom cvičení sú prítomní max. 4účastníci, aby sa zaistila kvalita cvičenia a zároveň aby boli dodržané bezpečné rozostupy. Ako efekt terapie, pacienti udávajú pocit vystretia a narovnania aj počas denného života. Klient pred cvičením v skupine, musí absolvovať jedno až dve individuálne terapie, aby ľahšie zvladol princíp metodiky.