fbpx

Náhle cievne mozgové prihody (NCMP) sú druhou najčastejšou príčinou smrti a veľmi častým dôvodom úplnej invalidizácie ľudí v strednom a vyššom veku. Zároveň hranica veku pacientov postihnutých týmto ochorením klesá.

Keďže títo pacienti potrebujú , intenzívnejšiu a dlhodobejšiu rehabilitáciu s výrazne individuálnym prístupom, Kphysio prichádza s rehabilitačnou liečbou šitou na mieru.

Klienti majú možnosť absolvovat v našom zariadení v závislosti od ich fyzickej kondície denne jednu až tri terapie s dĺžkou každej až 50min. Tento prístup zabezpečí, že klient dostane kvalitnú a intenzívnu terapiu či už potrebuje nacvičovať viac úchop, pohyb v ramene, stabilitu, chôdzu, znižovať spasticitu, alebo si vyžaduje celkovú rehabilitáciu. Najdôležitejšou formou terapie je totiž cvičenie, kde sa fyzioterapeut individuálne venuje pacientovi. Len jeho problémom, špecificky jeho potrebám, oblastiam ktoré v rámci pohybu potrebuje zdokonaľovať.

Pripomíname, že cvičenie po NCMP má zmysel aj viac ako rok po postihnutí, mozog má úžasnú plasticitu, dokáže sa neustále zlepšovať a tým aj vytrénovať postihnuté funkcie na končatinách.

Ubytovanie si klient zabezpečuje sám.

Cena za 50 min. terapiu: 25€, pokiaľ je nutná prítomnosť viacerých fyzioterapeutov, výška platby sa navyšuje.

Informácie na čísle: 0904 840 770